Datum objave: 11. ožujka 2024.

Gradsko natjecanje mladih Hrvatskog Crvenog križa

U subotu, 9. ožujka 2024. godine, održano je gradsko natjecanje mladih Hrvatskog Crvenog križa u OŠ Klinča Sela u Klinča Selima. U kategoriji podmlatka natjecalo se pet ekipa (dvije iz OŠ „Ljubo Babić“ Jastrebarsko, jedna iz OŠ Klinča Sela, jedna iz OŠ „Kardinal Alojzije Stepinac“ Krašić i jedna ekipa iz naše škole), a u kategoriji mladih tri ekipe SŠ Jastrebarsko.

Naša je ekipa, pod vodstvom mentorice Daliborke Turk, osvojila prvo mjesto, a ekipu su predstavljali Ana A., Zara M. i Gordan T. iz 8.a, Ana T. i Marija B. iz 7.a i Helena M. iz 7.b razreda. Prvim mjestom, naši su učenici osigurali sudjelovanje na međužupanijskoj razini natjecanja koja će se održati 13. travnja 2024. godine u Sisačko – moslavačkoj županiji.

Čestitamo našim učenicima na postignutom uspjehu!

Daliborka Turk, prof.