Pravo na pristup informacijama koje posjeduje, raspolaže ili nadzire Osnovna škola „Vladimir Nazor“ uređeno je Zakonom o pravu na pristup informacijama (Narodne novine NN 25/13, 85/15). Zakonom se propisuju načela prava na pristup informacijama i ponovnu uporabu informacija, ograničenja prava na pristup informacijama i ponovnu uporabu informacija, postupak za ostvarivanje i zaštitu prava na pristup informacijama i ponovnu uporabu informacija. Pravo na informaciju ostvaruje se podnošenjem zahtjeva Osnovnoj školi „Vladimir Nazor“.

Željka Dumić, tajnica škole, imenovana je službenikom za informiranje.

Jadranka Jambrović, voditeljica računovodstva, imenovana je zamjenicom službenika za informiranje.

Ukoliko se zahtjev podnosi pismenim putem, potrebno je ispuniti Obrazac zahtjeva za pristup informacijama koji možete poslati na nekoliko načina:

a) poštom na adresu:
Osnovna škola „Vladimir Nazor“
Zagrebačka 12
10 451 Pisarovina

b) elektroničkom poštom: ured@os-vladimir-nazor-pisarovina.skole.hr

c) donijeti osobno u tajništvo škole radnim danom od 7.00 do 15.00 sati.

* Klikom na poveznice www.zakon.hr i www.azoo.hr na lako pretražljiv način možete pronaći pročišćene tekstove zakona i ostale propise koji se odnose na naše područje rada ( Zakon o radu, Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, Pravilnik o postupku utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta, učenika te sastavu stručnih povjerenstava, razni obrasci…).